IKT_Personas_2020_Baneris.JPG

Aptauja par interneta lietošanu 2020. gadā

Ja esat saņēmis vēstuli, Jūsu adrese aptaujai tika izvēlēta ar nejaušas gadījuma izlases metodi.

Atbilstoši spēkā esošajiem Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem CSP ir tiesīga vākt un apstrādāt personu datus, un tās pienākums ir nodrošināt Jūsu sniegto datu aizsardzību un konfidencialitāti. Iegūtos datus publicēs tikai apkopotā veidā ekonomisko un sociālo parādību un procesu analīzei.

Intervijas internetā

Ja esat saņēmis vēstuli ar uzaicinājumu aizpildīt e-anketu, to var izdarīt vietnē e.csb.gov.lv no 20. janvāra līdz 10. februārim. Autorizēties e-anketas aizpildīšanai var, izmantojot internetbanku, e-identifikācijas karti vai e-parakstu.

E-anketu varēs aizpildīt vienā vai vairākās autorizācijas reizēs, un to būs iespējams aizpildīt latviešu, krievu vai angļu valodā.

E-anketas aizpildīšanas pamācība

Telefonintervijas

Ja Jums līdz 10. februārim nav iespējas aizpildīt e-anketu, no 11. februāra līdz 8. jūnijam CSP intervētājs ar Jums sazināsies pa tālruni. 

Ja vēlaties pārbaudīt intervētāja identitāti vai plašāk uzzināt par aptaujas norisi:

Klātienes intervijas

Ņemot vērā visā valsts teritorijā izsludināto ārkārtējo situāciju ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, Centrālā statistika pārvalde (CSP) no 13. marta pārtrauc iedzīvotāju aptaujāšanu klātienē viņu mājvietās. CSP intervētāji nedosies pie iedzīvotājiem līdz ārkārtējās situācijas beigām 9. jūnijā vai ilgāk.

Joprojām turpināsies iedzīvotāju aptaujāšana pa telefonu, kā arī iedzīvotājiem ir iespēja atbildēt CSP vietnē e.csb.gov.lv.

 

Ieteikt