Preses relīze

CSP aptauju par ceļojumiem varēs atbildēt, izmantojot atpakaļsūtīšanas iespēju

Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) iedzīvotāju aptaujā par atpūtas un darījuma ceļojumiem varēs atbildēt arī, izmantojot CSP uzaicinājuma vēstulē klāt pievienoto aptaujas anketu ar atpakaļsūtīšanas iespēju. Šī aptauja martā pēc ārkārtas situācijas izsludināšanas tika pārtraukta un tiek atsākta augustā, papildus atbilžu sniegšanai internetā vai pa telefonu piedāvājot vēl vienu atbildēšanas veidu.

“Šis mums ir jauns interviju iegūšanas veids. 100 aptaujas adresātiem piedāvāsim iespēju kā “vecos laikos” ar roku aizpildīt jau izdrukātu anketu, ielikt to bezmaksas atpakaļsūtīšanas aploksnē un iemest tuvākajā pasta kastītē. Protams, izvēle paliks katra paša ziņā – izmantot šo klasisko variantu vai atbildēt internetā vai pa telefonu, norāda CSP priekšnieces vietnieks Kaspars Misāns.

Kopš marta iedzīvotāju aptaujāšana viņu mājvietās vairs nenotiek, tomēr joprojām turpinās intervijas pa telefonu un elektroniski CSP vietnē e.csb.gov.lv . Reaģējot uz Covid-19 ierobežojumiem, iedzīvotājiem tiek piedāvāts jauns atbildēšanas veids – ar roku aizpildīt CSP uzaicinājuma vēstulē klāt pievienoto aptaujas anketu un izmantot bezmaksas atpakaļsūtīšanas iespēju. Ja respondents nevēlēsies sūtīt pa pastu klātpievienoto aizpildīto anketu, tas varēs atbildēt arī līdzšinējos veidos – aizpildīt anketu tiešsaistē vai zvanīt CSP intervētājam.

Šādas vēstulei klāt pievienotas aptaujas anketas ar atpakaļsūtīšanas iespēju augusta sākumā saņems 100 Latvijas mājsaimniecības. Iegūtā informācija tiks izmantota tikai apkopotā veidā, un CSP garantē iesniegto atbilžu konfidencialitāti. Atpakaļsūtītās aizpildītās anketas pēc datu ievades tiks iznīcinātas.

Ja vēlaties pārbaudīt intervētāja identitāti vai plašāk uzzināt par aptaujas norisi, zvaniet uz bezmaksas konsultatīvo tālruni 80008811 darbdienās no pl. 10.00 līdz 18.00.

 

Mediju jautājumi:
Komunikācijas daļa
E-pasts:
media@csb.gov.lv

Tālr.: 67366621, 27880666

 

Publicēšanas datums
Ieteikt

Statistikas tēmas, kas ir saistītas ar šo preses relīzi