Preses relīze

CSP piedalās e-prasmju nedēļā 2011

Šogad no 28. februāra līdz 4. martam Latvijā un daudzās citās pasaules valstīs norisināsies „e-prasmju nedēļa”, kas Latvijā notiks gandrīz vienlaicīgi (1.–10. marts) ar 2011.gada tautas skaitīšanas anketas aizpildīšanu internetā – vienu no svarīgākajiem un lielākajiem pasākumiem ceļā uz e-pārvaldi.

Šogad CSP e-prasmju nedēļas devīze ir: „Esiet mūsdienīgi! Aizpildīt anketu internetā ir vieglāk, ātrāk un ērtāk!”

Speciāli e-prasmju nedēļai Centrālā statistikas pārvalde ir sagatavojusi informatīvu videomateriālu, kas palīdzēs aizpildīt tautas skaitīšanas anketu internetā.

Mājaslapā www.tautasskaitisana.lv no 1. līdz 10.martam būs pieejama tautas skaitīšanas anketa. Lai piekļūtu tautas skaitīšanas anketai, būs jāievada savi internetbankas identifikatori vai personas kods un pases numurs, vai arī e-paraksts. Visus, kuri no 1. līdz 10. martam nebūs aizpildījuši anketas internetā, tautas skaitītāji apciemos dzīvesvietā. Tādēļ ļoti ieteicams ir aizpildīt anketu internetā arī par visiem savas ģimenes locekļiem, jo tikai tādā gadījumā tautas skaitītājs dzīvesvietu neapmeklēs. Lai to izdarītu, jāzina pārējo ģimenes locekļu personas kodi.

Savukārt tautas skaitītāji savu darbu uzsāks 2011. gada 17. martā un strādās līdz maija beigām.

 

Sagatavojusi Izdevniecības daļa
Gundega Kuzmina
tālr. 67366621

Par E-prasmju nedēļu

E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt, kur un kā pielietot jau esošās e-prasmes, uzlabot tās, kā arī uzzināt par valsts sniegto e-pakalpojumu saņemšanas iespējām un to ērtāku izmantošanu.

Eiropas e-prasmju nedēļa tiek organizēta Eiropas Savienības valstīs, kā arī plašākā Eiropā Get online week 2011 ietvarā. 2011. gadā Eiropas e-prasmju nedēļas koordinatori Latvijā ir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

Publicēšanas datums
Ieteikt