Meklēt statistikas tēmā
2020. gadā iegūta rekordliela graudu kopraža un augstākā ražība
2020. gadā iegūta Latvijas vēsturē lielākā graudu kopraža – 3,5 milj. tonnu, kas ir par 333,9 tūkst. tonnu jeb 10,6 % vairāk nekā iepriekšējā gadā.
Gadagrāmata satura ziņā ir visplašākā no ikgadējām statistiskās informācijas publikācijām par tautsaimniecību un sociālekonomiskajiem procesiem valstī. Publikācijā dati atspoguļoti par 2019. gadu salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem.
2019. gadā zemenēm izmantotais pesticīdu daudzums ir par 86 % mazāks nekā pirms 5 gadiem
Darbīgās vielās pārrēķinātais izmantoto pesticīdu daudzums augļu koku un ogulāju vienam hektāram ir samazinājies.
Statistisko datu krājumā apkopota informācija par svarīgākajiem rādītājiem 2010., 2015., 2018. un 2019. gadā, kas raksturo stāvokli lauksaimniecībā: sējumu platība, lauksaimniecības kultūru kopraža un ražība, lauksaimniecības dzīvnieku skaits, lopkopības produkcijas ražošana (ieskaitot bioloģisko lauksaimniecību), minerālā un organiskā mēslojuma lietošana, saimniecību grupējumi pēc lauksaimniecības kultūru sējumu platības, ražības un lauksaimniecības dzīvnieku skaita, lauksaimniecības produktu bilances un cenas.
Brošūra, kurā teksta, tabulu un grafisko attēlu veidā, balstoties uz operatīvo statistisko informāciju, atspoguļota Latvijas sociālekonomiskā situācija 2019. gadā salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem.
2019. gadā iegūta Latvijas vēsturē lielākā graudu kopraža
2019. gadā iegūta Latvijas vēsturē lielākā graudu kopraža – 3,2 milj. tonnu, kas ir par 1,1 milj. tonnu jeb 1,5 reizes vairāk nekā iepriekšējā gadā.
Gadagrāmata satura ziņā ir visplašākā no ikgadējām statistiskās informācijas publikācijām par tautsaimniecību un sociālekonomiskajiem procesiem valstī. Publikācijā dati atspoguļoti par 2018. gadu salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem.
Statistisko datu krājumā apkopota informācija par svarīgākajiem rādītājiem 2010., 2015., 2017. un 2018. gadā, kas raksturo stāvokli lauksaimniecībā: sējumu platība, lauksaimniecības kultūru kopražas un ražības, lauksaimniecības dzīvnieku skaits, lopkopības produkcijas ražošana, minerālā un organiskā mēslojuma lietošana, saimniecību grupējumi pēc lauksaimniecības kultūru sējumu platības, ražības un lauksaimniecības dzīvnieku skaita, lauksaimniecības produktu bilances un cenas.