Statistikas tabula

Automobiļu un motociklu vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības un remonta uzņēmumu neto apgrozījuma sadalījums pa preču grupām (NACE 2.red.) (faktiskajās cenās, tūkst. euro)

Tabulas kods datubāzē
TIG040
Pēdējais pieejamais periods
Par 2015. gadu
Apgrozījums [tirdzniecība un pakalpojumi]

Apgrozījums ir ieņēmumi no preču pārdošanas un pakalpojumu sniegšanas, no kuriem atskaitītas tirdzniecības atlaides, kā arī pievienotās vērtības nodoklis (PVN) un citi nodokļi, kas tieši saistīti ar pārdošanu.

Automobiļu un motociklu vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība un remonts

Šajā grupā ietilpst visas darbības (izņemot ražošanu un iznomāšanu), kas saistītas ar automobiļiem un motocikliem, ieskaitot kravas furgonus un smagsvara automobiļus, piemēram, jaunu un lietotu transportlīdzekļu un to detaļu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, transportlīdzekļu remonts un apkope. Tā ietver arī komisijas aģentu darbību, kas iesaistīti transportlīdzekļu tirdzniecībā. Šajā tirdzniecības grupā neieskaita degvielas mazumtirdzniecību degvielas uzpildes stacijās.

Automobiļu un motociklu, to detaļu un piederumu tirdzniecības uzņēmums ir uzņēmums, kura galvenais darbības veids ir automobiļu un motociklu, to detaļu mazumtirdzniecība vai vairumtirdzniecība.