atputas_braucieni_CAWI_820.png

Ja esat saņēmis vēstuli, Jūsu adrese aptaujai tika izvēlēta ar nejaušas gadījuma izlases metodi. Tiks aptaujātas visas mājsaimniecībā faktiski dzīvojošās personas vecumā no 15 gadiem.

Jums tiks uzdoti jautājumi par atpūtas un darījuma braucieniem – brauciena galamērķi, ilgumu, mērķi, izmantoto transportu, naktsmītnes veidu, to rezervēšanu un izdevumiem.

Atbilstoši spēkā esošajai Eiropas Savienības un Latvijas Republikas likumdošanai CSP ir tiesīga vākt un apstrādāt personu datus un tās pienākums ir  nodrošināt Jūsu sniegto datu aizsardzību un konfidencialitāti. Iegūtos datus publicēs tikai apkopotā veidā ekonomisko un sociālo parādību un procesu analīzei.

Ja vēlaties pārbaudīt intervētāja identitāti vai plašāk uzzināt par aptaujas norisi:

  • konsultatīvais tālrunis 80008811 darbdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00

Klātienes intervijas

Plānotais intervijas laiks, intervētāja vārds, uzvārds un tālruņa numurs ir norādīts vēstules otrajā pusē. Ja Jums ir jautājumi par intervijas norisi, lūdzu, zvaniet savam intervētājam uz vēstulē norādīto tālruņa numuru. Ja vēlaties pārbaudīt intervētāja identitāti vai plašāk uzzināt par aptaujas metodoloģiju, zvaniet uz tālruni 67366912 darbdienās no plkst. 8.30 līdz 17.00.

Lūdzam paziņot intervētājam, ja ēkai, kurā atrodas Jūsu mājoklis, ir slēgtas ārdurvis, vai tai ir ārdurvju kods.

Intervētājs, ierodoties mājoklī, uzrādīs CSP darbinieka apliecību ar fotogrāfiju.

Telefonintervijas

Plānotais telefonintervijas laiks ir norādīts vēstules otrajā pusē.

Intervijas internetā

Ja esat saņēmis vēstuli ar aicinājumu aizpildīt aptaujas anketu internetā, to var izdarīt vietnē e.csb.gov.lv laika periodā no 2018. gada 21. septembra līdz 27. septembrim.

Autorizēties e-anketas aizpildīšanai lūdzam vienu personu no mājsaimniecības, kura ir vismaz 15 gadus veca un pārzina savus un citu mājsaimniecības locekļu braucienus pa Latviju un uz ārvalstīm. Autorizēties var izmantojot internetbanku, e-identifikācijas karti vai e-parakstu.

Gadījumā, ja mājoklis ir izīrēts, anketu aizpilda īrnieki vai personas, kas dzīvo šajā adresē pastāvīgi.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, kā arī, ja Jums nav iespējas aizpildīt aptaujas e-anketu paredzētajā laikā, lūdzu, sazinieties ar Pārvaldes konsultantu pa bezmaksas tālruni 80000098, darbdienās no plkst. 8.30 līdz 18.00, vai rakstiet uz turisms@csb.gov.lv.

E-anketas aizpildīšanas pamācība.

Ieteikt