atputas_braucieni_CAWI_820.png

Ja esat saņēmis vēstuli, Jūsu adrese aptaujai tika izvēlēta ar nejaušas gadījuma izlases metodi. Tiks aptaujātas visas mājsaimniecībā faktiski dzīvojošās personas vecumā no 15 gadiem.

Jums tiks uzdoti jautājumi par atpūtas un darījuma braucieniem – brauciena galamērķi, ilgumu, mērķi, izmantoto transportu, naktsmītnes veidu, to rezervēšanu un izdevumiem.

Atbilstoši spēkā esošajai Eiropas Savienības un Latvijas Republikas likumdošanai CSP ir tiesīga vākt un apstrādāt personu datus un tās pienākums ir  nodrošināt Jūsu sniegto datu aizsardzību un konfidencialitāti. Iegūtos datus publicēs tikai apkopotā veidā ekonomisko un sociālo parādību un procesu analīzei.

Ja vēlaties pārbaudīt intervētāja identitāti vai plašāk uzzināt par aptaujas norisi:

Intervijas internetā

Ja esat saņēmis vēstuli ar aicinājumu aizpildīt aptaujas anketu internetā, to var izdarīt vietnē e.csb.gov.lv no 1. līdz 7. mēneša datumam.

Autorizēties e-anketas aizpildīšanai, izmantojot internetbanku, e-identifikācijas karti vai e-parakstu, lūdzam vienu personu, kura ir deklarējusies uz aploksnes norādītajā adresē, un ir vismaz 15 gadus veca.

Lūdzu, aizpildiet anketu arī tad, ja Jūs nebijāt devies nevienā braucienā.

E-anketas aizpildīšanas pamācība.

Klātienes intervijas un telefonintervijas

No 8. datuma līdz mēneša beigām ar Jums sazināsies CSP intervētājs pa telefonu vai klātienē Jūsu dzīvesvietā, ja nebūsiet atbildējuši uz intervijas jautājumiem internetā.

Intervētājs, ierodoties mājoklī, uzrādīs CSP darbinieka apliecību ar fotogrāfiju. Pārbaudīt intervētāja identitāti var CSP mājaslapā vai pa minēto bezmaksas tālruni.

Ieteikt