atputas_braucieni_CAWI_820.png

Sakarā ar COVID-19 pandēmijas ierobežojumu mīkstināšanu, Centrālā statistikas pārvalde (turpmāk – CSP) atsāk iedzīvotāju aptaujāšanu par ceļojumiem.

Ja esat saņēmis vēstuli, Jūsu adrese aptaujai tika izvēlēta ar nejaušas gadījuma izlases metodi. Tiks aptaujātas visas mājsaimniecībā faktiski dzīvojošās personas vecumā no 15 gadiem.

Jums tiks uzdoti jautājumi par atpūtas un darījuma braucieniem – brauciena galamērķi, ilgumu, mērķi, izmantoto transportu, naktsmītnes veidu, to rezervēšanu un izdevumiem.

Atbilstoši spēkā esošajai Eiropas Savienības un Latvijas Republikas likumdošanai CSP ir tiesīga vākt un apstrādāt personu datus un tās pienākums ir  nodrošināt Jūsu sniegto datu aizsardzību un konfidencialitāti. Iegūtos datus publicēs tikai apkopotā veidā ekonomisko un sociālo parādību un procesu analīzei.

Ja vēlaties pārbaudīt intervētāja identitāti vai plašāk uzzināt par aptaujas norisi:

Intervijas internetā

Ja esat saņēmis vēstuli ar aicinājumu aizpildīt aptaujas anketu internetā, to var izdarīt vietnē e.csb.gov.lv laika periodā, kāds ir norādīts vēstulē.

Autorizēties e-anketas aizpildīšanai, izmantojot internetbanku, e-identifikācijas karti vai e-parakstu, lūdzam vienu personu, kura ir deklarējusies uz aploksnes norādītajā adresē, un ir vismaz 15 gadus veca.

Lūdzu, aizpildiet anketu arī tad, ja Jūs nebijāt devies nevienā braucienā.

E-anketas aizpildīšanas pamācība.

Telefonintervijas

Ja Jums nav iespējams aizpildīt anketu internetā vai vieglāk ir sniegt atbildes telefonintervijā, lūdzu sazinieties ar mums:

Ja nebūsiet paspējuši atbildēt uz intervijas jautājumiem internetā vai mūs sazvanīt, tad ar Jums sazināsies CSP intervētājs pa telefonu laika periodā, kāds ir norādīts vēstulē.

Pārbaudīt intervētāja identitāti var spiežot uz saites vai pa iepriekš minēto bezmaksas tālruni.

Intervijas klātienē

Ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, CSP ierobežo klātienes intervijas.

CSP izlases kārtā atsāk iedzīvotāju intervēšanu viņu mājvietās, lai sasniegtu tos, kuriem nav iespēju atbildēt attālināti.

Ja Jums nav iespēju atbildēt uz aptaujas jautājumiem attālināti, tad pie Jums dzīvesvietā var ierasties mūsu intervētājs laika periodā, kāds ir norādīts vēstulē. Intervētājs, ierodoties mājoklī, uzrādīs CSP darbinieka apliecību ar fotogrāfiju.

Pārbaudīt intervētāja identitāti var spiežot uz saites vai pa iepriekš minēto bezmaksas tālruni.

 

Ieteikt