Migracija_LV_820x163.png

Ja esat saņēmis vēstuli, Jūsu adrese aptaujai tika izvēlēta ar nejaušas gadījuma izlases metodi, un Centrālā statistikas pārvalde (CSP) aicina Jūs piedalīties ārējās migrācijas aptaujas otrajā kārtā. Visiem mājsaimniecībā faktiski dzīvojošajiem, kuri nepiedalījās pirmajā kārtā, tiks jautāts par pastāvīgo dzīvesvietu pirms gada. Visām personām, kurām ir vismaz 20 gadi, tiks jautāts par augstākās izglītības iegūšanu. Nodarbinātajiem iedzīvotājiem, kas dzīvo  Valkas pilsētā un novadā, tiks jautāts par valsti, kurā strādā.

Atbilstoši spēkā esošajai Eiropas Savienības un Latvijas Republikas likumdošanai CSP ir tiesīga vākt un apstrādāt personu datus un tās pienākums ir  nodrošināt Jūsu sniegto datu aizsardzību un konfidencialitāti. Iegūtos datus publicēs tikai apkopotā veidā ekonomisko un sociālo parādību un procesu analīzei.

Intervijas internetā

Ja esat saņēmis vēstuli ar aicinājumu aizpildīt aptaujas anketu internetā, to var izdarīt vietnē e.csb.gov.lv laika periodā no 2018. gada 1. oktobra līdz 15. oktobrim.

Autorizēties e-anketas aizpildīšanai lūdzam personu, kura pastāvīgi dzīvo šajā adresē, izmantojot internetbanku, e-identifikācijas karti vai e-parakstu.

E-anketas aizpildīšanas pamācība.

Klātienes intervijas un telefonintervijas

Ja Jums nav iespējas aizpildīt aptaujas e-anketu paredzētajā laika periodā, ar Jums sazināsies CSP intervētājs pa telefonu vai klātienē Jūsu dzīvesvietā no 16. oktobra līdz 15. decembrim.

Intervētājs, ierodoties mājoklī, uzrādīs CSP darbinieka apliecību ar fotogrāfiju.

Ja vēlaties pārbaudīt intervētāja identitāti vai plašāk uzzināt par aptaujas norisi:

Ieteikt