Vecākais referents

Macroeconomic Statistics Department, Annual National Accounts Section
Pieteikšanās termiņš

Pamatpienākumi

  • veikt gada nefinanšu sektoru kontu sagatavošanu un atsevišķu nacionālo kontu sistēmas rādītāju aprēķinu.

Amata apraksts (.pdf)

Prasības pretendentiem

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā vai līdzīgā jomā;
  • vēlama pieredze statistikas darbā un ekonomisko rādītāju apkopošanā un analīzē;
  • labas datorprasmes (MS Word, MS Excel);
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • labas sadarbības un komunikācijas prasmes.

Mēs piedāvājam

  • interesantu un atbildīgu darbu valsts pārvaldē;
  • profesionālo izaugsmi vienā no lielākajām valsts iestādēm;
  • motivējošu atlīdzības sistēmu atbilstoši darba rezultātiem;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu, labus darba apstākļus, elastīgu darba laiku, darba vietu Rīgas centrā.

Atalgojums pirms nodokļu nomaksas

no 940 līdz 1150 eiro (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā). Ierēdņa amats klasificēts 18.6 amata saimē, IIIB līmenī, 10. mēnešalgu grupā.

Iesniedzamie dokumenti

Zvaniet mums, ja Jums ir neskaidrības vai jautājumi, pa tālruni 67366792 vai rakstiet uz e-pasta adresi: personals@csb.gov.lv .

Visa iesniegtā informācija (tai skaitā, personas dati) tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz otro kārtu.

Pieteikšanās darba piedāvājumam

Unlimited number of files can be uploaded to this field.
200 MB limit.
Allowed types: jpg png pdf doc docx xls xlsx zip.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.