Intervētājs

Statistical Data Processing Department, Interviewer's Coordination Section
Pieteikšanās termiņš

Pamatpienākumi

  • veikt personu un mājsaimniecību izlases veida apsekojumus, saskaņā ar izlašu sarakstiem un apsekojumu norādījumiem;
  • aptaujāt respondentus to dzīvesvietās un informēt par CSP organizēto apsekojumu mērķiem, personu mikrodatu turpmāko izmantošanu, personu datu aizsardzības pamatprincipiem;
  • veikt iegūto datu ievadi un datu pareizības pārbaudi;
  • nodrošināt apsekojuma laikā iegūto datu konfidencialitāti.

Amata apraksts (.pdf)

Prasības pretendentiem

  • vismaz vidējā izglītība;
  • prasme strādāt ar portatīvo datoru;
  • ļoti labas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • vēlama iepriekšējā darba pieredze socioloģisko pētījumu jomā.

Mēs piedāvājam

  • iespēju plānot savu darba laiku, apvienojot to ar pamatdarbu vai mācībām;
  • iespēju iegūt darba pieredzi un bagātināt komunikācijas prasmes;
  • darba izpildei nepieciešamo apmācību un tehnisko nodrošinājumu;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • pastāvīgu darbu Rīgā.

Atalgojums pirms nodokļu nomaksas

no 430 līdz 700 eiro (atalgojums atkarīgs no padarītā darba apjoma (gabaldarbs)).

Iesniedzamie dokumenti

  • Izvērsta motivācijas vēstule,
  • Curriculum Vitae, kas apliecina pretendenta iepriekšējo darba pieredzi, iegūtās zināšanas un prasmes.

Zvaniet mums, ja Jums ir neskaidrības vai jautājumi, pa tālruni 67366912 vai rakstiet uz e-pasta adresi: personals@csb.gov.lv .

Visa iesniegtā informācija (tai skaitā, personas dati) tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam.

Pieteikšanās darba piedāvājumam

Unlimited number of files can be uploaded to this field.
200 MB limit.
Allowed types: jpg png pdf doc docx xls xlsx zip.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.