Sistēmanalītiķis

Informatics Department, System Analysis and Standardisation Section
Pieteikšanās termiņš

Tavi pamatpienākumi

  • veikt statistisko biznesa procesu analīzi Centrālās statistikas pārvaldes (turpmāk CSP) departamentos un dokumentēt to no informācijas tehnoloģiju pielietojuma viedokļa;
  • dokumentēt CSP izmantoto datu analīzes un apstrādes rīkus;
  • piedalīties projektu un uzdevumu pārvaldības rīku ieviešanā;
  • sniegt procesu uzlabošanas risinājumus pamatojoties uz analīzes rezultātiem.

Amata apraksts (.pdf)

Mūsu prasības

  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība datorzinātnēs, ekonomikā vai saistītā nozarē;
  • pieredze atbilstošā darbā vai darbā ar datu (t.sk. informācijas) apstrādi un analīzi ilgāka par gadu;
  • padziļinātas zināšanas Microsoft datorprogrammās (Word, Excel, Access, PowerPoint);
  • labas angļu un latviešu valodas zināšanas;
  • labas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • labas analītiskās prasmes;
  • spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un vēlme apgūt jaunas zināšanas.

Lai darbā gribētos ierasties ar prieku, mēs piedāvājam

  • interesantu un atbildīgu darbu valsts pārvaldē;
  • profesionālo izaugsmi vienā no lielākajām valsts iestādēm;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu, labus darba apstākļus, elastīgu darba laiku;
  • darba vietu Rīgas centrā.

Atalgojums pirms nodokļu nomaksas

no EUR 940.00 līdz EUR 1100.00 (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā).

Amats klasificēts 19.4 amata saimē, III līmenī, 10. mēnešalgu grupā.  Darba veids: darbinieka amats uz nenoteiktu laiku.

Iesniedzamie dokumenti

  • Izvērsta motivācijas vēstule,
  • Curriculum Vitae, kas apliecina pretendenta iepriekšējo darba pieredzi, iegūtās zināšanas un prasmes,

Zvaniet mums, ja Jums ir neskaidrības vai jautājumi, pa tālruņiem 67366792, 67366646 vai rakstiet uz e-pasta adresi: personals@csb.gov.lv .

Informējam, ka pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa otrajai kārtai.

Atbilstoši Fizisko personas datu apstrādes likuma 25.panta pirmajai daļai, Pārvalde informē, ka:

1) pretendenta pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;

2) pretendenta personas datu apstrādes pārzinis šī atlases konkursa ietvaros ir Centrālā statistikas pārvalde, reģistrācijas Nr.90000069830. Adrese: Lāčplēša iela 1, Rīga, LV – 1301.

Pretendentam ir tiesības pieprasīt Pārvaldei piekļuvi saviem personas datiem, kā arī pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu savu personas datu apstrādei. Atsaucot savu piekrišanu Pārvaldei veikt personas datu apstrādi, pretendenta personas dati tiks dzēsti no Pārvaldes datu apstrādes sistēmām, tādējādi uzskatīsim ka pretendents atsauc savu pieteikumu un atsakās kandidēt uz šo vakanto amatu.

Pieteikšanās darba piedāvājumam

Unlimited number of files can be uploaded to this field.
200 MB limit.
Allowed types: jpg png pdf doc docx xls xlsx zip.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.