Press Release

Par izmēģinājuma tautas skaitīšanu

Izpildot Tautas skaitīšanas likuma prasības, Centrālā statistikas pārvalde (CSP) organizē 2011.gada tautas skaitīšanu. Lai nodrošinātu veiksmīgu šī valstiski svarīgā pasākuma sagatavošanu un norisi, CSP šā gada septembrī un oktobrī organizē izmēģinājuma tautas skaitīšanu, kuras laikā tiks pārbaudīta kā darbojas tās metodoloģija un tehnoloģiskie risinājumi, lai nodrošinātu maksimāli kvalitatīvus veicamā darba rezultātus. Tajā tiks aptaujāti 2,7 tūkstoši iedzīvotāju, kuri dzīvo Rīgā, Kuldīgā, Mazsalacā, kā arī Preiļu, Riebiņu un Saulkrastu novadā.

Iespēju robežās iedzīvotāji lūgti aizpildīt tautas skaitīšanas anketas internetā. Viņiem būs jāieraksta savs pases numurs un visu mājsaimniecībā dzīvojošo personas kodi. Tas būs iespējams no 20. līdz 26. septembrim. Anketas būs pieejamas - http://www.csb.gov.lv/tautasskaitisana.

Savukārt iedzīvotājus, kuriem nebūs izdevies izmantot tīmekļa iespējas, no 1. oktobra līdz 31. oktobrim apmeklēs CSP tautas skaitītāji, kuri uzdos interesējošos jautājumus, kā arī uzrādīs darba apliecības ar savu fotogrāfiju.

Lai iegūtu vairāk informācijas, noskaidrotu interesējošos jautājumus un pārbaudītu intervētāja identitāti, iespējams zvanīt uz CSP pa bezmaksas tālruni 80000777 no 20. līdz 26. septembrim no plkst. 8.30 līdz 19.00, bet no 27. septembra līdz 31. oktobrim - darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00.

CSP garantē sniegtās informācijas konfidencialitāti un neizpaušanu nevienai personai vai organizācijai saskaņā ar Tautas skaitīšanas likumā, Valsts statistikas likumā un Fizisko personu datu aizsardzības likumā noteiktajām prasībām.


Sagatavojusi Tautas skaitīšanas daļa
Pēteris Veģis
Tālr. 67366771

Release date
Share this press release:

Statistical themes related to this press release