Press Release

CSP brīdina par iespējamu kiberkrāpniecības risku!

Centrālā statistikas pārvalde (CSP) vērš uzmanību, ka internetā ir izveidotas tīmekļa vietnes, kuru dizains un saturs dublē CSP interneta vietni - www.tautasskaitisana.lv.

CSP aicina izmantot tikai CSP oficiālo 2011.gada tautas skaitīšanas vietni www.tautasskaitisana.lv , kurā ieejot, lietotājam tiek piedāvāta pieeja tautas skaitīšanas anketai https://eintervija.csb.gov.lv, par kuras piederību CSP liecina SSL (Secure Sockets Layer)sertifikāts.

Līdz šodienas plkst. 17:01 tautas skaitīšanā internetā ir saskatījušies 208 271. Latvijas iedzīvotājs.

Šīs dienas laikā līdz plkst. 17.01 tautas skaitīšanas anketas internetā ir aizpildītas par 20 097 Latvijas iedzīvotājiem, kas ir par 22.6% vairāk kā dienu iepriekš.

CSP aicina iedzīvotājus piedalīties tautas skaitīšanā, internetā autorizējoties ar komercbankas identifikatoriem vai e-parakstu. Autorizējoties ar komercbankas identifikatoriem, identifikācijas process notiek attiecīgās bankas sistēmās, un tautas skaitīšanas sistēma nesaņem nekādus bankas sistēmas identifikācijas datus. Vienīgā informācija, kas tiek nodota no bankas sistēmas tautas skaitīšanas sistēmai, ir vārds, uzvārds un personas kods

Aizpildīt tautas skaitīšanas anketas iespējams CSP Informācijas centrā, kur arī var saņemt  konsultācijas anketas aizpildīšanas laikā. Nepieciešamības gadījumā anketu aizpildīs CSP darbinieki.

Informācijas centrs tautas skaitīšanas pirmās kārtas laikā (līdz 10. martam) būs atvērts darba dienās no 10.00 līdz 20.00, sestdienā no 10.00 līdz 17.00.

Informācijas centra adrese: Rīga, Lāčplēša iela 1.

Atgādinām, ka tautas skaitīšanas anketas aizpildīšanu var pārtraukt un turpināt aizpildīt vēlāk, turklāt anketā tiks atvērts pēdējais atbildētais jautājums.

Vairāk informācijas par 2011. gada tautas skaitīšanu meklējiet www.csb.gov.lv  un www.tautasskaitisana.lv  vai zvaniet uz bezmaksas tālruni 80000777.

Papildinformācija:
Aldis Brokāns
Centrālās statistikas pārvaldes preses sekretārs
T: +371 67366868
M: +371 29119849
E-pasts: aldis.brokans@csb.gov.lv

Release date
Share this press release:

Statistical themes related to this press release