Kontaktpersonas statistikas jautājumos

Doties uz
CSP kontaktpersonas
Eiropas oficiālā statistika (ONAs) 
Latvijas oficiālā statistika

 

CSP kontaktpersonas statistikas koordinācijas jautājumos

Jautājumiem par oficiālās statistikas sistēmu, tās koordināciju aicinām  izmantot e-pastu: oficiala.statistika@csb.gov.lv

Evija Vinciuna
Oficiālā statistikas programma, statistikas veidlapas
evija.vinciuna@csb.gov.lv
67366629

Nadežda Orlova
Klasifikācijas
nadezda.orlova@csb.gov.lv
67366962

Uldis Ainārs
Datu izplatīšana
uldis.ainars@csb.gov.lv
67366920

Ieva Pauļuka
Kvalitātes vispārīgās prasības, prakses kodekss
ieva.pauluka@csb.gov.lv
67366770

Kaspars Vasaraudzis
ANO un OECD statistikas jautājumi
kaspars.vasaraudzis@csb.gov.lv
67366820

 

Statistikas iestādes, kas nodrošina oficiālo Eiropas statistiku (ONAs)

Agroresursu un ekonomikas institūts
Agrobiznesa informācijas un analīzes daļas vadītāja
Valda Bratka, Dr.oec.
valda.bratka@arei.lv
67167909

Nacionālais veselības dienests
Datu pārvaldības un analīzes nodaļas vadītājs    
Andris Brūvers        
andris.bruvers@vmnvd.gov.lv
67519982

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde 
Migrācijas nodaļas vadītāja  
Ilze Briede      
ilze.briede@pmlp.gov.lv
67219546

Patvēruma lietu nodaļas vecākā referente
Gunta Lāce    
gunta.lace@pmlp.gov.lv
67219571

Slimību profilakses un kontroles centrs
Pētniecības un veselības statistikas departamenta direktore
Jana Lepiksone
jana.lepiksone@spkc.gov.lv
67387654

Valsts robežsardze
Operatīvās vadības pārvaldes Analītiskās nodaļas galvenais inspektors kapteinis
Vladimirs Ivanovs
vladimirs.ivanovs@rs.gov.lv
67075768

Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs"
Informācijas analīzes daļas vadītāja
Anta Jantone
anta.jantone@lvgmc.lv
67770058

Zemkopības ministrija
Tirgus un tiešā atbalsta departamenta Pārtikas nozares nodaļas vadītāja
Ilona Mežiniece-Briede
ilona.meziniece-briede@zm.gov.lv
67027164

Valsts augu aizsardzības dienests
Augu aizsardzības departamenta Augu aizsardzības līdzekļu uzraudzības daļas inspektore
Vija Lazdauska
vija.lazdauska@vaad.gov.lv
67550921
 

Statistikas iestādes, kas nodrošina oficiālo Latvijas statistiku

Agroresursu un ekonomikas institūts
Agrobiznesa informācijas un analīzes daļas vadītāja
Valda Bratka, Dr.oec.
valda.bratka@arei.lv
67167909

Dabas aizsardzības pārvalde
Gita Strode
Dabas aizsardzības departamenta direktore
Gita.Strode@daba.gov.lv
67509761, 29455010

Ekonomikas ministrija
Jānis Ušpelis
Analītikas dienesta ekonomists
janis.uspelis@em.gov.lv
67013164

Finanšu un kapitāla tirgus komisija
Irina Ivanova
Statistikas un analīzes daļas vadītāja
airina.ivanova@fktk.lv
67774883

Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs
Sarmīte Klementjeva
Noziedzīgo nodarījumus uzskaites nodaļas vadītāja 
sarmite.klementjeva@ic.iem.gov.lv
67208509

Iepirkumu uzraudzības birojs
Renāte Kundziņa
Informācijas departamenta vecākā referente
renate.kundzina@iub.gov.lv
67326708

Ieslodzījuma vietu pārvalde
Žanna Staskeviča
Pārvaldes centrālā aparāta
Administratīvās daļas galvenā inspektore
zanna.staskevica@ievp.gov.lv
67290238, 25413553

Izglītības kvalitātes valsts dienests
Inese Balode
Licencēšanas un reģistru departaments
inese.balode@ikvd.gov.lv
67358077

Izglītības un zinātnes ministrija
Ieva Grava
Izglītības departamenta pārvaldes eksperte
ieva.grava@izm.gov.lv
67047972

Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija
Sanda Liepiņa
Finanšu analīzes un uzskaites nodaļas vadītāja 
sanda.liepina@iaui.gov.lv
67504953

Kultūras ministrija
Aija Upmale
Stratēģiskās plānošanas nodaļas referente
aija.upmale@km.gov.lv
67330214

Labklājības ministrija
Solveiga Siliņa
LM Sociālās politikas plānošanas un attīstības departamenta vecākā eksperte
solveiga.silina@lm.gov.lv
67021598

Žanis Buhanovskis
LM Sociālās iekļaušanas un sociālā darba politikas
plānošanas departamenta vecākais referents
zanis.buhanovskis@lm.gov.lv
67021670

Latvijas Hidroekoloģijas institūts
Anda Ikauniece
Direktore
anda.ikauniece@lhei.lv
67601995

Latvijas Nacionālais arhīvs
Māra Sprūdža
Direktore
mara.sprudza@arhivi.gov.lv
67212539

Latvijas Nacionālā bibliotēka
Baiba Bierne
Attīstības departamenta  statistikas speciāliste
baiba.bierne@lnb.lv
67806128

Gunta Lodziņa
Krājumu veidošanas nodaļas Izdevējdarbības statistikas eksperte
atskaites@lnb.lv
67716201,22029325

 

Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava"
Jurģis Jansons
Direktors
jurgis.jansons@silava.lv
26190266

Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padome
Ira Misāne
Grāmatve
ira.misane@lzti.lv
67290006

Lauksaimniecības datu centrs
Ingūna Slice
Lauksaimniecības departamenta direktore
inguna.slice@ldc.gov.lv
67095054, 29255270

Lauku atbalsta dienests
Jānis Vaļģis
Informācijas departamenta Informācijas un statistikas daļas vadītāja vietnieks
janis.valgis@lad.gov.lv
67027858

Nacionālais kino centrs
Sanita Muceniece
Biroja administratore
sanita.muceniece@nkc.gov.lv
67358878

Nacionālais veselības dienests
Andris Brūvers
Datu pārvaldības un analīzes nodaļas vadītājs
andris.bruvers@vmnvd.gov.lv
67045016

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
Inga Karlivāne
Organizēšanas un attīstības nodaļas galvenā speciāliste
inga.karlivane@nmpd.gov.lv
67337023

Nodarbinātības valsts aģentūra
Ilze Bērziņa
Statistikas nodaļas vadītāja
ilze.berzina@nva.gov.lv
67021731, 26541870

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienests
Kristaps Punculis
Statistiķis
kristaps.punculis@kd.gov.lv
67044814

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Ilze Briede
Migrācijas nodaļas vadītāja
ilze.briede@pmlp.gov.lv
67219546

Gunta Lāce
Patvēruma lietu nodaļas vecākā referente
gunta.lace@pmlp.gov.lv
67219571

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”
Egars Linde
Valdes loceklis
edgars.linde@llkc.lv
29139027, 63050220

Slimību profilakses un kontroles centrs
Jana Lepiksone
Pētniecības un veselības statistikas departamenta direktore
jana.lepiksone@spkc.gov.lv
67387654

Tiesu administrācija
Ina Degle
Projektu vadības un starptautiskās sadarbības nodaļas vecākā referente
ina.degle@ta.gov.lv
29401741

Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācija
Ērika Peipere
Finanšu nodaļas vadītāja
erika.peipere@ugf.gov.lv  
67830625

Valsts akciju sabiedrība "Ceļu satiksmes drošības direkcija"
Aldis Lāma
IT daļas priekšnieka vietnieks
aldis.lama@csdd.gov.lv
67025710

Valsts akciju sabiedrība "Privatizācijas aģentūra"
Jolanta Roze
Finanšu dienesta vadītāja
jolanta.roze@pa.gov.lv
67021376

Valsts augu aizsardzības dienests
Vija Lazdauska
Augu aizsardzības departamenta Augu aizsardzības līdzekļu uzraudzības daļas inspektore
vija.lazdauska@vaad.gov.lv
67550921

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija
Agris Skudra
Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta direktors
agris.skudra@bti.gov.lv
67359135

Valsts darba inspekcija
Agnija Murāne
Darba aizsardzības nodaļas vecākā eksperte
agnija.murane@vdi.gov.lv
67021709

Valsts dzelzceļa tehniskā inspekcija
Linda Gailīte
Attīstības daļas vadītāja
linda.gailite@vdzti.gov.lv
67234308

Valsts izglītības satura centrs
Lauris Grīvans
Vispārējās izglītības pārbaudījumu nodaļas vadītāja vietnieks
lauris.grivans@visc.gov.lv
67814472

Valsts kase
Gunta Medne
Valsts kases pārvaldnieka vietniece
gunta.medne@kase.gov.lv
67094216

Valsts meža dienests
Solvita Mūrniece
Meža resursu pārvaldības departamenta direktora vietniece
solvita.murniece@vmd.gov.lv
67228390

Valsts probācijas dienests
Emīls Kālis
Pētnieks
emils.kalis@lvpd.gov.lv
67021175

Valsts reģionālās attīstības aģentūra
Sarma Liepa
Reģionālās attīstības atbalsta departamenta vecākā eksperte
sarma.liepa@vraa.gov.lv
26539201

Valsts robežsardze
Vladimirs Ivanovs
Operatīvās vadības pārvaldes Analītiskās nodaļas galvenais inspektors kapteinis
vladimirs.ivanovs@rs.gov.lv
67075768

Valsts SIA "Autotransporta direkcija"
Andris Beļajevs
Sabiedriskā transporta finanšu analīzes nodaļas analītiķis
andris.belajevs@atd.lv
67676489

Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs"
Anta Jantone
Informācijas analīzes daļas vadītāja
anta.jantone@lvgmc.lv
67770058

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra
Evita Česka
Statistikas daļas vadītāja
evita.ceska@vsaa.lv
67013666

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests
Igors Rusinovs
Operatīvās vadības pārvaldes Ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu nodaļas vecākais inspektors
igors.rusinovs@vugd.gov.lv
67075996, 27896492

Valsts zemes dienests
Līga Ostrovska
Pakalpojumu pārvaldības departamenta direktore
liga.ostrovska@vzd.gov.lv
67038634

Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija
Māra Ozola
Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas speciāliste statistikas jautājumos
mara.ozola@vdeavk.gov.lv
67893720

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Rudīte Vesere
Vides aizsardzības departamenta direktore
rudite.vesere@varam.gov.lv
67026464

Zāļu valsts aģentūra
Elma Gailīte
Zāļu izplatīšanas informācijas nodaļas vadītāja
elma.gailite@zva.gov.lv
67078436

Zemkopības ministrija
Ilona Mežiniece-Briede
Tirgus un tiešā atbalsta departamenta Pārtikas nozares nodaļas vadītāja
ilona.meziniece-briede@zm.gov.lv
29143935

 

Share this page: