Uzņēmumu statistikas departaments

 

Uzņēmumu statistikas departaments

Vārds Uzvārds Telefona numurs Amats E-pasts
Ilze Skujeniece 67366951 departamenta direktors Ilze.Skujeniece@csb.gov.lv

 

Tirdzniecības un pakalpojumu statistikas daļa
Vārds Uzvārds Telefona numurs Amats E-pasts
Dzintra Bērziņa 67366632 departamenta direktora vietnieks Dzintra.Berzina@csb.gov.lv
Tatjana Ballode 67366726 vecākais referents Tatjana.Ballode@csb.gov.lv
Nataļja Kaļiņina 67366955 vecākais referents Natalja.Kalinina@csb.gov.lv
Linda Oinaskova 67366738 vecākais referents Linda.Oinaskova@csb.gov.lv
Ina Leja 67366968 vecākais referents Ina.Leja@csb.gov.lv
Kristīna Bojāre 67366725 vecākais referents Kristina.Bojare@csb.gov.lv

 

Investīciju un nekustamā īpašuma statistikas daļa
Vārds Uzvārds Telefona numurs Amats E-pasts
Arvīds Uibo 67366857 vecākais referents Arvids.Uibo@csb.gov.lv
Ilga Liepiņa 67366688 vecākais referents Ilga.Liepina@csb.gov.lv
Ilgvars Kaparkalējs 67366969 vecākais referents Ilgvars.Kaparkalejs@csb.gov.lv
Sandris Matīsiņš 67366869 vecākais referents Sandris.Matisins@csb.gov.lv

 

Rūpniecības statistikas daļa
Vārds Uzvārds Telefona numurs Amats E-pasts
Līga Pranča 67366953 daļas vadītājs Liga.Pranca@csb.gov.lv
Laila Ekharde 67366952 vecākais referents Laila.Ekharde@csb.gov.lv
Irēna Bekmane 67366830 vecākais referents Irena.Bekmane@csb.gov.lv
Madara Liepiņa 67366834 vecākais referents Madara.Liepina@csb.gov.lv
Oksana Ļitviņenko 67366954 vecākais referents Oksana.Litvinenko@csb.gov.lv
Dzintra Nagaine 67366766 statistiķis Dzintra.Nagaine@csb.gov.lv

 

Uzņēmumu finanšu un strukturālās statistikas daļa
Vārds Uzvārds Telefona numurs Amats E-pasts
Ilona Kallione 67366893 daļas vadītājs Ilona.Kallione@csb.gov.lv
Inese Basova 67366673 vecākais referents Inese.Basova@csb.gov.lv
Baiba Laķe 67366663 vecākais referents Baiba.Lake@csb.gov.lv
Natālija Obuhova 67366721 vecākais referents Natalija.Obuhova@csb.gov.lv
Alīna Kretova 67366825 vecākais referents Alina.Kretova@csb.gov.lv
Oļesja Grigorčaka 67366887 referents Olesja.Grigorcaka@csb.gov.lv

 

Uzņēmumu un organizāciju reģistra daļa
Vārds Uzvārds Telefona numurs Amats E-pasts
Sarmīte Prole 67366882 daļas vadītājs Sarmite.Prole@csb.gov.lv
Jeļena Žakova 67366800 daļas vadītāja vietnieks Jelena.Zakova@csb.gov.lv
Inese Paņko 67366921 vecākais referents Inese.Panko@csb.gov.lv
Uldis Pinnis 67366743 vecākais referents Uldis.Pinnis@csb.gov.lv
Laine Liepiņa 67366934 vecākais referents Laine.Liepina@csb.gov.lv
Aiva Grinšpone 67366638 vecākais referents Aiva.Grinspone@csb.gov.lv
Elita Orupa 67366932 vecākais referents Elita.Orupa@csb.gov.lv
Marina Millersone 67366699 statistiķis Marina.Millersone@csb.gov.lv
Silvija Skujiņa 67366991 statistiķis Silvija.Skujiņa@csb.gov.lv
Mārīte Baranova 67366928 informācijas sistēmu administrators Marite.Baranova@csb.gov.lv
Marija Ondzule 67366944 informācijas sistēmu administrators Marija.Ondzule@csb.gov.lv

 

Konjunktūras un teritoriālās statistikas daļa
Vārds Uzvārds Telefona numurs Amats E-pasts
Ieva Vanaga 67286876 daļas vadītājs Ieva.Vanaga@csb.gov.lv
Olga Beliha 67098119 vecākais statistiķis Olga.Beliha@csb.gov.lv
Daina Buševica 67098122 vecākais statistiķis Daina.Busevica@csb.gov.lv
Tatjana Pļevako 67098118 vecākais statistiķis Tatjana.Plevako@csb.gov.lv
Inese Katkovska 67289345 vecākais statistiķis Inese.Katkovska@csb.gov.lv
Inta Mūkina 67286684 vecākais statistiķis Inta.Mukina@csb.gov.lv
Svetlana Jakovļeva 67287982 vecākais statistiķis Svetlana.Jakovleva@csb.gov.lv
Irēna Sproģe 67286542 statistiķis Irena.Sproge@csb.gov.lv
Aleksandrs Davidovs 67098121 programmētājs Aleksandrs.Davidovs@csb.gov.lv