Makroekonomiskās statistikas departaments

Makroekonomiskās statistikas departaments

Vārds Uzvārds Telefona numurs Amats E-pasts
Dace Tomase 67366844 departamenta direktors Dace.Tomase@csb.gov.lv

 

Valsts finanšu daļa
Vārds Uzvārds Telefona numurs Amats E-pasts
Vija Veidemane 67366963 daļas vadītājs Vija.Veidemane@csb.gov.lv
Inese Ozola 67366902 vecākais referents Inese.Ozola@csb.gov.lv
Vizma Straume 67366788 vecākais referents Vizma.Straume@csb.gov.lv
Sandra Kadiķe 67366918 vecākais referents Sandra.Kadike@csb.gov.lv
Sorenta Ziemiņa 67366741 vecākais referents Sorenta.Ziemina@csb.gov.lv
Eva Krumberga 67366786 vecākais referents Eva.Krumberga@csb.gov.lv
Zane Bondare 67366785 vecākais referents Zane.Bondare@csb.gov.lv
Inta Vanovska 67366966 vecākais referents Inta.Vanovska@csb.gov.lv
Daina Medvecka 67366759 vecākais referents Daina.Medvecka@csb.gov.lv

 

Ceturkšņa nacionālo kontu daļa
Vārds Uzvārds Telefona numurs Amats E-pasts
Elita Kalniņa 67366961 departamenta direktora vietnieks Elita.Kalnina@csb.gov.lv
Gita Ķiņķevska 67366791 daļas vadītāja vietnieks Gita.Kinkevska@csb.gov.lv
Ojārs Kaņepājs 67366794 vecākais referents Ojars.Kanepajs@csb.gov.lv
Anita Ernestsone 67366861 vecākais referents Anita.Ernestsone@csb.gov.lv
Inga Smelte 67366792 vecākais referents Inga.Smelte@csb.gov.lv
Andrejs Zlobins 67366614 vecākais referents Andrejs.Zlobins@csb.gov.lv
Aleksis Jurševskis 67366671 vecākais referents Aleksis.Jursevskis@csb.gov.lv
Diāna Krūmiņa 67366662 vecākais referents Diana.Krumina@csb.gov.lv
Ērika Demidova 67366737 vecākais referents Erika.Demidova@csb.gov.lv

 

Gada nacionālo kontu daļa
Vārds Uzvārds Telefona numurs Amats E-pasts
Intars Abražuns 67366846 daļas vadītājs Intars.Abrazuns@csb.gov.lv
Inese Medne 67366799 daļas vadītāja vietnieks Inese.Medne@csb.gov.lv
Zigmārs Žeibe 67366848 vecākais referents Zigmars.Zeibe@csb.gov.lv
Svetlana Ivanova 67366793 vecākais referents Svetlana.Ivanova@csb.gov.lv
Gunta Purviņa 67366662 vecākais referents Gunta.Purvina@csb.gov.lv
Vita Ķibilde 67366606 vecākais referents Vita.Kibilde@csb.gov.lv
Iveta Kaktiņa 67366625 vecākais referents Iveta.Kaktina@csb.gov.lv
Evita Kupče 67366760 vecākais referents Evita.Kupce@csb.gov.lv
Liene Bīriņa 67366645 vecākais referents Liene.Birina@csb.gov.lv
Anita Merca 67366838 vecākais referents Anita.Merca@csb.gov.lv
Olga Jevsejeva 67366625 vecākais referents Olga.Jevsejeva@csb.gov.lv

 

Ārējās tirdzniecības statistikas datu savākšanas un apstrādes daļa
Vārds Uzvārds Telefona numurs Amats E-pasts
Daiga Dille 67366722 daļas vadītājs Daiga.Dille@csb.gov.lv
Ilona Rubule 67366682 vecākais referents Ilona.Rubule@csb.gov.lv
Indra Feldmane 67366669 vecākais referents Indra.Feldmane@csb.gov.lv
Inese Millere 67366731 vecākais referents Inese.Millere@csb.gov.lv
Irina Stuppe 67366615 vecākais referents Irina.Stuppe@csb.gov.lv
Aija Blicava 67366728 statistiķis Aija.Blicava@csb.gov.lv
Inese Turova 67366647 statistiķis Inese.Turova@csb.gov.lv
Ludmila Virse 67366733 statistiķis Ludmila.Virse@csb.gov.lv
Vineta Šķiliņa 67366626 statistiķis Vineta.Skilina@csb.gov.lv
Nadežda Petrova 67366693 statistiķis Nadezda.Petrova@csb.gov.lv
Elita Pabērza 67366730 statistiķis Elita.Paberza@csb.gov.lv
Ruta Udrovska 67366734 statistiķis Ruta.Udrovska@csb.gov.lv
Karmena Ruta Daudzvārde 67366911 statistiķis Karmena.Daudzvarde@csb.gov.lv
Ludmila Skripko 67366729 statistiķis Ludmila.Skripko@csb.gov.lv
Regīna Rudoviča 67366972 statistiķis Regina.Rudovica@csb.gov.lv
Solveiga Apsīte 67366692 statistiķis Solveiga.Apsite@csb.gov.lv
Tatjana Moreva 67366964 datora operators Tatjana.Moreva@csb.gov.lv
Irina Butorina 67366942 datora operators Irina.Butorina@csb.gov.lv
Irina Salina 67366964 datora operators Irina.Salina@csb.gov.lv

 

Ārējās tirdzniecības statistikas metodoloģijas, analīzes un izplatīšanas daļa
Vārds Uzvārds Telefona numurs Amats E-pasts
Elga Bendrāte 67366889 departamenta direktora vietnieks Elga.Bendrate@csb.gov.lv
Andra Kauliņa 67366695 vecākais referents Andra.Kaulina@csb.gov.lv
Ieva Jansone 67366721 vecākais referents Ieva.Jansone@csb.gov.lv
Lilita Laganovska 67366604 vecākais referents Lilita.Laganovska@csb.gov.lv
Ilze Palde 67366732 vecākais referents Ilze.Palde@csb.gov.lv
Rita Kalniņa 67366858 programmētājs Rita.Kalnina@csb.gov.lv
Jānis Klimaševskis 67366929 programmētājs Janis.Klimasevskis@csb.gov.lv