Darba piedāvājums – vecākais referents

Struktūrvienība:

Makroekonomiskās statistikas departaments,
Gada nacionālo kontu daļa

Amats:

Vecākais referents (3 vakances)

Pamatpienākumi:
  • starppatēriņa rādītāja aprēķins gada nacionālo kontu sistēmas un pieprasījuma–izlietojuma tabulu sagatavošanai, kā arī statistikas veidlapas 1-izmaksas vadītāja pienākumu pildīšana;
    Amata apraksts (.pdf)
  • importa/eksporta datu apkopošana, analīze un aprēķins gada nacionālo kontu sistēmas un piedāvājuma–izlietojuma tabulu vajadzībām;
  • statistisko rādītāju apkopošana un aprēķins piedāvājuma–izlietojuma tabulu sagatavošanai .
Prasības pretendentam:
  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā vai līdzīgā jomā;
  • vēlama pieredze statistikas darbā un ekonomisko rādītāju apkopošanā un analīzē;
  • labas datorprasmes (MS Word, MS Excel);
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • labas sadarbības un komunikācijas prasmes.
Mēs piedāvājam:
  • interesantu un atbildīgu darbu valsts pārvaldē;
  • atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanas polisi;
  • profesionālo izaugsmi;
  • darba vietu Rīgas centrā.
Atalgojums pirms nodokļu nomaksas:

800–950 eiro atbilstoši profesionālajai pieredzei.
Amati ir klasificēti 18.6. apakšsaimes III A līmenī (9. mēnešalgu grupa).

Pieteikšanās termiņš:
21.02.2017
Iesniedzamie dokumenti:

Pieteikuma dokumentus – izvērstu motivācijas vēstuli un Curriculum Vitae, kas apliecina pretendenta iepriekšējo darba pieredzi, iegūtās zināšanas un prasmes, Apliecinājumu par atbilstību Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju iesniegt CSP Personāla daļā Rīgā, Lāčplēša ielā 1 vai atsūtīt pa pastu (LV-1301), pa e-pastu: personals [at] csb [dot] gov [dot] lv, faksu 67830137, 15 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”. Konsultācijas  pa tālruni 67366851.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz otro kārtu.