Darba piedāvājums – Mājsaimniecību apsekojumu intervētājs (Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes un Ķeguma novados)

Struktūrvienība:

Sociālās statistikas departaments
Interviju organizācijas daļa

Amats:

Intervētājs darbam Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes un Ķeguma novados - 1 vakance

Pamatpienākumi:
  • veikt mājsaimniecību apsekojumus respondentu dzīves vietās, izmantojot apsekojumu programmatūru portatīvajos datoros;
  • veikt aizpildīto anketu pārbaudi un datu kodēšanu;
  • nodrošināt apsekojuma laikā iegūto datu konfidencialitāti;
  • regulāri iesniegt atskaites par paveikto un attaisnojuma dokumentus par transporta izdevumiem.
Prasības pretendentam:
  • vismaz vidējā izglītība;
  • labas komunikāciju prasmes;
  • datora lietotāja prasmes;
  • ja latviešu valoda nav dzimtā, valsts valodas prasme ne zemāka par vidējā līmeņa otro pakāpi (B2);
  • labas krievu valodas zināšanas;
  • spēja pielāgoties mainīgam darba režīmam, iespēja strādāt darba dienu vakaros un brīvdienās.

Darba pienākumu pildīšanai nepieciešams personīgais autotransports.

Tiks uzskatīta par priekšrocību iepriekšēja darba pieredze socioloģisko apsekojumu veikšanā vai līdzīgā darba jomā.

Amata apraksts (.pdf)

Mēs piedāvājam:
  • pastāvīgu un regulāru darbu, elastīgu darba laiku;
  • kvalitatīvu apmācību pienākumu veikšanai;
  • pēc pārbaudes laika - veselības apdrošināšanas polisi;
  • apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem darba laikā no pirmās darba dienas.
Atalgojums pirms nodokļu nomaksas:

Darba samaksa - akorda alga par kvalitatīvām un pieņemtām aptaujas anketām, atbilstoši MK 29.01.2013. noteikumiem Nr.66 „ Noteikumi par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku darba samaksu un tās noteikšanas kārtību”.

Pieteikšanās termiņš:
09.03.2016
Iesniedzamie dokumenti:

Pieteikuma dokumentus - izvērstu motivācijas vēstuli un Curriculum Vitae, kas apliecina pretendenta iepriekšējo darba pieredzi, iegūtās zināšanas un prasmes, un izglītības dokumenta kopiju var iesniegt Centrālās statistikas pārvaldes (reģistrācijas Nr. 60000069830) Personāla daļā Rīgā, Lāčplēša ielā 1  vai atsūtīt pa pastu (LV-1301),  pa e-pastu: personals [at] csb [dot] gov [dot] lv, faksu 67830137.  Konsultācijas  pa tālruni  67366912.