Darba piedāvājums - Mājsaimniecību apsekojumu intervētājs

Struktūrvienība:

Sociālās statistikas departaments, Interviju organizācijas daļa

Amats:

Intervētājs Cēsīs un Cēsu novadā- 1 vakance

Pamatpienākumi:
  • Veikt mājsaimniecību apsekojumus respondentu dzīves vietās, izmantojot apsekojumu programmatūru portatīvajos datoros;
  • Veikt aizpildīto anketu pārbaudi un datu kodēšanu;
  • Nodrošināt apsekojuma laikā iegūto datu konfidencialitāti;
  • Regulāri iesniegt atskaites par paveikto un attaisnojuma dokumentus par transporta izdevumiem.

Prasības pretendentam:
  • Labas komunikāciju prasmes;
  • Vismaz vidējā izglītība;
  • Datora lietotāja prasmes;
  • Ja latviešu valoda nav dzimtā, valsts valodas prasme ne zemāka par vidējā līmeņa otro pakāpi (B2);
  • Labas krievu valodas zināšanas;
  • Spēja pielāgoties mainīgam darba režīmam, iespēja strādāt darba dienu vakaros un brīvdienās.

Veiksmīgai darba pienākumu pildīšanai nepieciešams personīgais auto un auto vadītāja apliecība.

Tiks uzskatīta par priekšrocību iepriekšēja darba pieredze socioloģisko apsekojumu veikšanā, vai līdzīgā darba jomā.

Mēs piedāvājam:

  • pastāvīgu un regulāru darbu, elastīgu darba laiku;
  • kvalitatīvu apmācību pienākumu veikšanai;
  • pēc pārbaudes laika- veselības apdrošināšanu;
  • apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem darba laikā no pirmās darba dienas.

Atalgojums pirms nodokļu nomaksas:

Akorda alga par kvalitatīvām un pieņemtām aptaujas anketām, atbilstoši „ Noteikumiem par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku darba samaksu, kvalifikācijas pakāpēm un to noteikšanas kārtību”.

Pieteikšanās termiņš:
19.09.2014
Iesniedzamie dokumenti:

Pieteikumu (norādot amatu), CV un izglītības dokumenta kopiju var iesniegt LR CSP Personāla daļā Rīgā, Lāčplēša ielā 1 vai atsūtīt pa pastu (LV-1301), e-pastu personals [at] csb [dot] gov [dot] lv, faksu 67830137. Konsultācijas pa tālruni 67366912.