Seminārs "Uzņēmumu konjunktūras apsekojumi - iegūtie rādītāji, to pielietojums"

11.12.2014

Šā gada 15. decembrī plkst. 17.00 Centrālajā statistikas pārvaldē (CSP) Lāčplēša ielā 1 (ieeja no K. Valdemāra ielas) 504. telpā prezentāciju "Uzņēmumu konjunktūras apsekojumi - iegūtie rādītāji, to pielietojums" sniegs CSP Konjunktūras daļas vadītāja Ieva Vanaga.

Ieva Vanaga sniegs īsu ieskatu konjunktūras statistikas attīstībā Latvijā, tās sniegtās priekšrocības un būtiskākās atšķirības salīdzinājumā ar vairāk tradicionālo kvantitatīvo statistiku. Klausītājus iepazīstinās ar galveno apkopojošo rādītāju aprēķina metodoloģiju, kā arī to pielietojuma iespējām.

Semināru rīko Centrālā statistikas pārvalde (CSP), Latvijas Statistiķu asociācija un LU Doktorantūras skola "Baltijas jūras reģiona valstu integrācija ES nozīmīgākās sadarbības dimensijās". Tajā aicināti piedalīties Latvijas Statistiķu asociācijas biedri, CSP  darbinieki, Latvijas augstskolu mācībspēki un studenti, un citi interesenti.

Papildu informācija par Latvijas Statistiķu asociācijas rīkotajiem lasījumiem pieejama šeit http://www.statistikuasociacija.lv

Konjunktūras statistika (.pptx)