Notiks seminārs “Enerģētikas statistikas attīstība, tendences un kvalitāte”

28.09.2015

Šodien, 28. septembrī Centrālajā statistikas pārvaldē (CSP) notiks seminārs “Enerģētikas statistika – attīstība, tendences un kvalitāte”. Seminārā diskutēs par enerģētikas statistikas attīstību un pilnveidi atbilstoši politikas veidotāju, pētnieku, nevalstisko organizāciju un citu datu lietotāju vajadzībām.

Semināru atklās Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola un CSP priekšniece Aija Žīgure. Ekonomikas ministres padomnieks Gatis Ābele un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Klimata pārmaiņu departamenta direktore Ilze Prūse stāstīs par enerģētikas un klimata politikas attīstības aktualitātēm. Eiropas Savienības Statistikas biroja “Eurostat” Enerģētikas daļas vadītāja Gita Bergere un CSP enerģētikas statistikas eksperti informēs par enerģētikas statistikas rādītajiem, to attīstību un kvalitāti, kā arī par nozīmīgākajām tendencēm enerģētikas sektorā. Semināra noslēgumā dalībnieki diskutēs, vai pašreizējie dati ļauj precīzi novērtēt enerģētikas un klimata pārmaiņu politikas mērķu izpildi un kā nodrošināt enerģētikas statistikas attīstību atbilstoši augošajām datu lietotāju vajadzībām.

Seminārs notiks Centrālajā statistikas pārvaldē, Lāčplēša ielā 1, sanāksmju zālē (504. telpa), no plkst. 11.00 līdz 16.00. Semināru organizē CSP sadarbībā ar Ekonomikas ministriju.

 

Papildu informācija medijiem:
Beate Danusēviča, Kristīne Romanovska
Tālr.: 67366924, 67366621, 27880666
E-pasts: media [at] csb [dot] gov [dot] lv