CSP mājaslapā vairs nav pieejamas e-Pārskata un e-Intervijas sistēmas

12.08.2016
No šodienas, 12. augusta, CSP mājaslapā vairs nav pieejamas e-Pārskata un e-Intervijas sistēmas. Tās pilnībā aizstās jaunā EDV jeb Elektroniskās datu vākšanas sistēma. Šī iemesla dēļ līdz 15. augustam nebūs iespējams iesniegt datus nevienā no abām sistēmām.
 
Lai no 15. augusta pieslēgtos jaunajai EDV sistēmai, e-Pārskata un e-Intervijas lietotājiem jāizmanto Centrālās statistikas pārvaldes iepriekš izsniegtais lietotājvārds un parole, ar kuru lietotājs līdz šim atvēra e-Pārskatu un e-Interviju. Savukārt lietotāji, kuri izmantoja internetbanku autorizāciju, turpmāk jaunajai EDV sistēmai varēs pieslēgties, izmantojot vienoto valsts un pašvaldību pakalpojumu portālu "Latvija.lv".
 
EDV autorizētiem lietotājiem nodrošinās ērtu piekļuvi e-Pārskata un e-Intervijas veidlapām. EDV apvienos e-Pārskata un e-Intervijas sistēmu funkcionalitāti un dos iespēju visas elektroniskās veidlapas iesniegt vienkopus. Lietotājiem būs pieejama aktuālā informācija par aizpildītajām un iesniegšanai sagatavotajām veidlapām. EDV būs arī noderīga informācija par CSP veidlapu aizpildīšanu.
 
Papildu informācija:
Dāvis Stepāns
Pielietojuma programmatūras izstrādes daļa
E-pasts: edv [at] csb [dot] gov [dot] lv
Tālr.: 67366985