Aija Žīgure pasniedz balvu TOP 500 Reģionu uzņēmumam un CSP gada sadarbības partnerim – AS “Grindeks”

06.11.2015

5. novembrī Dienas Bizness TOP 500 svinīgajā ceremonijā tika paziņoti 500 2014. gada Latvijas lielākie uzņēmumi un apbalvoti līderi 12 nominācijās. Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) priekšniece Aija Žīgure nominācijā "TOP 500 Reģionu uzņēmums" balvu pasniedza AS “Virši-A”. Savukārt diplomu par teicamu sadarbību kvalitatīvas statistikas nodrošināšanā pasniedza AS “Grindeks”.

“Uzņēmuma veiksmes receptes sastāvdaļa ir kvalitatīvi dati – tie palīdz izvairīties no kļūdām un veicina uzņēmuma attīstību. Mēs novērtējam ikviena uzņēmuma investēto laiku un resursus datu sagatavošanā, tomēr vislielāko atzinību šogad vēlamies izteikt AS “Grindeks” grāmatvežiem par laicīgi iesniegtajiem uzņēmuma pārskatiem, datu kvalitāti un operativitāti neskaidrību gadījumos,” norāda CSP priekšniece.

Latvijas 500 lielākie uzņēmumi 2014. gadā kopā nopelnīja 1,39 miljardus eiro un apgrozīja 27,65 miljardus eiro. Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šogad Dienas Bizness topa virsotnē ir ķīmisko vielu vairumtirgotājs SIA “Uralchem Trading”, otro vietu ieņem AS “Latvenergo”. Godpilnajā trešajā pozīcijā no iepriekšējās 5. vietas ir pakāpies mazumtirgotājs SIA “Rimi Latvia”, kas ir atstājis aiz sevis gan tuvāko konkurentu SIA “Maxima Latvija”, gan naftas produktu vairumtirgotāju SIA “Orlen Latvija”.

Plašāka informācija par 2014. gada lielākajiem uzņēmumiem pieejama Dienas Bizness izdevumā “TOP 500”.

Papildu informācija:
Beate Danusēviča, Kristīne Romanovska
Informācijas, izdevniecības un poligrāfijas departaments
E-pasts: media [at] csb [dot] gov [dot] lv
Tālr.: 67366621, 27880666