21. – 22. janvārī norisināsies Baltijas valstu sanāksme par resursu vadību un darbības rādītājiem (ar foto)

20.01.2015

2015. gada 21.-22. janvārī Centrālajā statistikas pārvaldē (CSP) norisināsies Baltijas valstu statistikas iestāžu sanāksme, kuras laikā speciālisti dalīsies pieredzē resursu pārvaldības jautājumos.

Tiks pārrunāti finanšu plānošanas un uzskaites jautājumi, starptautisko projektu ieviešanas aktualitātes, taču svarīgākais sanāksmes jautājums ir - iestādes darbības efektivitāte. Notiks pieredzes apmaiņa par darba laika un izmaksu uzskaites un šo datu analīzes pieredzi Igaunijas, Lietuvas un Latvijas statistikas iestādēs.

Lietuvas statistiku pārstāvēs Ekonomikas un finanšu daļas vadītāja Agnė Mikalonytė, Metodoloģijas un kvalitātes daļas vadītāja Jūratė Petrauskienė un Metodoloģijas un Kvalitātes daļas vadītāja vietas izpildītāja - Laura Lukšaitė-Balakauskienė.

Savukārt no Igaunijas statistikas pieredzes apmaiņā piedalīsies Pārvaldes departamenta vadītājs Remi Prual un Finanšu daļas vadītāja Viive Aasa.

Latvijas Centrālo statistikas pārvaldi pārstāvēs Stratēģiskās plānošanas un resursu vadības departamenta direktore Janīna Dišereite un Finanšu resursu uzskaites daļas vadītāja Vija Vizule.


 

Papildus informācija:
Janīna Dišereite
Stratēģiskās plānošanas un resursu vadības departaments
67366913