Publikācijas

JAUNUMS!!!

Visi sagatavotie CSP izdevumi tiks publicēti CSP mājaslapā PDF formātā, līdz ar to ikviens interesents bezmaksas varēs tos lejupielādēt. Lai iegūtu papīra formāta publikācijas, Jums nepieciešams veikt pasūtījumu.

KĀ PASŪTĪT PUBLIKĀCIJAS?

Lai pasūtītu Centrālās statistikas pārvaldes izdotās publikācijas, varat izvēlēties vienu no diviem pasūtīšanas veidiem.

Pasūtīt publikācijas Jūs varat:

Aizpildot pasūtījuma veidlapu, kas atrodama Statistisko publikāciju katalogā, un nosūtot to mums pa pastu (Rīga, Lāčplēša iela 1, LV-1301), e-pastu info [at] csb [dot] gov [dot] lv, faksu 67830137. Uz publikāciju katalogu →

CSP mājaslapā  ►  (Nepieciešams reģistrēties. Nereģistrēti lietototāji var apskatīt tikai publikāciju aprakstus sadaļā "Statistisko publikāciju katalogs").

 


KAD UN KĀ PUBLIKĀCIJAS TIKS PIEGĀDĀTAS?

Publikācijas Jums tiks nosūtītas pa pastu pēc rēķina apmaksas, kā arī ņemot vērā izdošanas termiņu. Ja publikācijai ir pieejama arī elektroniskā versija, tā Jums tiks nosūtīta uz Jūsu lietotāja kontā norādīto e-pasta adresi.

! Veicot pasūtījumu, lūdzam pievērst uzmanību publikāciju izdošanas laikam. Mājaslapā pasūtīšanai pieejamas visas publikācijas, kuras gada laikā plānots izdot.

Iesakām pasūtīt publikācijas pirms norādītā izdošanas termiņa. Publikācijas tiek izdotas noteiktā skaitā eksemplāru, vadoties pēc pasūtītāju skaita. Pasūtot publikāciju pēc tās izdošanas termiņa, iespējams, ka tā vairs nav pieejama. Tādā veidā atvieglosiet mums arī publikācijas tirāžu plānošanu.

Ja steidzami nepieciešama kāda publikācija, aicinām Jūs ierasties CSP Informācijas centrā, kur var gan iegādāties, gan uz vietas apskatīt visas jaunākās publikācijas.

Sadaļā Dati  Publikācijas  2016. gada izdevumi varat lejupielādēt visus CSP izdotos izdevumus.

Centrālā statistikas pārvalde patur tiesības neizsūtīt mājaslapā bez maksas lejupielādējamos informatīvos izdevumus papīra formātā.

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet pa tālruni 67366803 vai sūtiet e-pastu uz info [at] csb [dot] gov [dot] lv